KA Vaiko AS - Üldinfo
PEALKIRI PUUDUB > Üldinfo
ru

Üldinfo

KA Vaiko AS asutati 2001. aastal, majandustegevustega alustati 02.07.2002. 100% on aktsionäriks Narva-Jõesuu linn. Aktsiakapitali suurus on 223 360 eurot ja ettevõttes töötab 15 põhikohaga töötajat.
Meie põhiteenuseid kasutab ligi tuhat Narva-Jõesuu linna elanikku ja üle kahekümne asutuse ning ettevõtte. Kõrvaltegevusena osutame teenuseid ka naaberomavaltsustele ja ettevõtetele.

Missioon

Narva-Jõesuu linna territooriumil asuvate alevike-külade soojavarustuse ja ühisveevärgi korrashoid ning sellega seonduvate probleemide lahendamine.

Eesmärgid

Põhitähelepanu kvaliteedile, nii toodetele kui ka teenindusele;
Oma müügimahu säilitamine ja suurendamine;
Kommunaalteenuste, eelkõige ühisveevärgi arendamine;
Struktuuri ja personali arendamine;
Soojusvõrgu ja ühisveevärgi töökindluse tõstmine, tööohutuse ja keskkonnakaitse tähtsustamine;
Aktiivne osalus linna arendamisel.

                                               KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised  KA Vaiko AS - Uudised  KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Sanitaartehnilised montaazi ja remonditööd KA Vaiko AS - Sanitaartehnilised montaazi ja remonditööd KA Vaiko AS - Saunateenused  Täna, 11.12
    
  Esmaspäev, 11.12
-11..0   Öösel: Valdavalt pilves ilm. Mõnes kohas sajab nõrka lund, hommikul jõuab Lõuna-Eestisse uus sajuala. Kohati on pinnatuisku. Puhub kagu- ja idatuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8°C, Kirde-Eestis kohati -11°C ja saarte rannikul paiguti 0°C ringis. Lääne-Eestis ja saartel suureneb hommikul jäiteoht! Päeval: Pilves ilm. Lõuna-Eestist laieneb sajuala lumena üle maa, saartel tuleb sekka ka lörtsi, mitmel pool tuiskab. Puhub valdavalt ida- ja kagutuul 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -1..-4, saarte rannikul kohati kuni +2°C. Mitmel pool tekib jäidet!
-4..2  
  Teisipäev, 12.12
-5..1   Öösel: Pilves ilm. Sajab lund, saartel ka lörtsi ja vihma, on jäidet. Esineb pinnatuisku. Puhub idakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -1..-5, saartel -2..+1°C. Päeval: Pilves ilm. Aeg-ajalt sajab lund ja lörtsi. On jäidet. Puhub ida- ja kirdetuul 2-7, põhjarannikul 5-10, puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..-3, saarte rannikul kohati kuni +2°C.
-3..2  
  Kolmapäev, 13.12
-3..1   Öösel: Pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi. Jäiteoht! Puhub idakaare tuul 2-7, põhjarannikul kirdetuul 5-10, puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -3..+1°C. Päeval: Pilves ilm. Aeg-ajalt sajab lund ja lörtsi, on jäidet. Sisemaal puhub muutliku suunaga tuul 2-6, saartel ja põhjarannikul kirde- ja põhjatuul 5-10, puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C.
-1..2  
 Päike
   tõuseb: 09:06
   loojub: 15:21