KA Vaiko AS - Teata arvestinäit
Avaleht > Teata arvestinäit
ru

Teata arvestinäit


KA Vaiko AS Arvestinäitude teatamine.

Script by Dagon Design. CMSimple customization by Jerry Jakobsfeld

 KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid  Täna, 13.04
    
  Laupäev, 13.04
1..7   Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Vihmasadu liigub merelt saartele ja edasi mandri lõunaossa. Kohati on udu. Öö hakul puhub läänekaare tuul 3-8, rannikul puhanguti 12, peale keskööd muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 1..7°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Hommikupoolikul sajab kohati vähest vihma ja mõnes kohas püsib udu, pärastlõunal jõuab saartele uus sajuala, liigub edasi mandrile ja laieneb õhtul üle maa. Tuul on ennelõunal nõrk ja muutliku suunaga, pärastlõunal tugevneb edelatuul 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 9..14, rannikul kohati 6°C.
6..14  
  Pühapäev, 14.04
3..8   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärast keskööd sadu ja pilved hõrenevad, kuid hommikul jõuab saartele uus vihmasadu. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Vihmasadu levib saartelt üle maa kirde suunas. Puhub lõunakaare tuul 3-9, keskpäeval saartelt alates tugevneb edelatuul 6-12, puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 6..11°C.
6..11  
  Esmaspäev, 15.04
1..5   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, võib sekka tulla ka lörtsi. Tuul pöördub edelast loodesse 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, õhtu poole sadu ja pilved hõrenevad. Puhub loode- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 4..10°C.
4..10  
 Päike
   tõuseb: 06:13
   loojub: 20:31