KA Vaiko AS - Üldinfo
Avaleht > Üldinfo
ru

Üldinfo

KA Vaiko AS asutati 2001. aastal, majandustegevustega alustati 02.07.2002. 100% on aktsionäriks Narva-Jõesuu linn. Aktsiakapitali suurus on 223 360 eurot ja ettevõttes töötab 15 põhikohaga töötajat.
Meie põhiteenuseid kasutab ligi tuhat Narva-Jõesuu linna elanikku ja üle kahekümne asutuse ning ettevõtte. Kõrvaltegevusena osutame teenuseid ka naaberomavaltsustele ja ettevõtetele.

Missioon

Narva-Jõesuu linna territooriumil asuvate alevike-külade soojavarustuse ja ühisveevärgi korrashoid ning sellega seonduvate probleemide lahendamine.

Eesmärgid

Põhitähelepanu kvaliteedile, nii toodetele kui ka teenindusele;
Oma müügimahu säilitamine ja suurendamine;
Kommunaalteenuste, eelkõige ühisveevärgi arendamine;
Struktuuri ja personali arendamine;
Soojusvõrgu ja ühisveevärgi töökindluse tõstmine, tööohutuse ja keskkonnakaitse tähtsustamine;
Aktiivne osalus linna arendamisel.

                                               KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised  KA Vaiko AS - Uudised  KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Uudised KA Vaiko AS - Sanitaartehnilised montaazi ja remonditööd KA Vaiko AS - Sanitaartehnilised montaazi ja remonditööd KA Vaiko AS - Saunateenused  Täna, 13.04
    
  Laupäev, 13.04
1..7   Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Vihmasadu liigub merelt saartele ja edasi mandri lõunaossa. Kohati on udu. Öö hakul puhub läänekaare tuul 3-8, rannikul puhanguti 12, peale keskööd muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 1..7°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Hommikupoolikul sajab kohati vähest vihma ja mõnes kohas püsib udu, pärastlõunal jõuab saartele uus sajuala, liigub edasi mandrile ja laieneb õhtul üle maa. Tuul on ennelõunal nõrk ja muutliku suunaga, pärastlõunal tugevneb edelatuul 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 9..14, rannikul kohati 6°C.
6..14  
  Pühapäev, 14.04
3..8   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärast keskööd sadu ja pilved hõrenevad, kuid hommikul jõuab saartele uus vihmasadu. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Vihmasadu levib saartelt üle maa kirde suunas. Puhub lõunakaare tuul 3-9, keskpäeval saartelt alates tugevneb edelatuul 6-12, puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 6..11°C.
6..11  
  Esmaspäev, 15.04
1..5   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, võib sekka tulla ka lörtsi. Tuul pöördub edelast loodesse 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, õhtu poole sadu ja pilved hõrenevad. Puhub loode- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 4..10°C.
4..10  
 Päike
   tõuseb: 06:13
   loojub: 20:31