KA Vaiko AS - Kastmisvesi
Avaleht > Kastmisvesi
ru

Kastmisvesi

Alates 2009. aastast teeb KA Vaiko AS oma eraisikutest klientidele meeldiva kingituse ning ei võta suvisel kastmisperioodil oma aiapidajatest klientidelt kastmisvee kanaliseerimise eest tasu.

KA Vaiko AS tagab soodustuse oma lepingulisi kohustusi täitvatele elamu (kinnistu/krundi) omanikele või valdajatele järgmistel tingimustel:

*        on olemas KA Vaiko AS poolt paigaldatud veearvesti;

*        on sõlmitud KA Vaiko ASiga veevarustuse ja heitvee ärajuhtimise teenuste ostu-müügi  leping;

*       kliendil on olemas igakuine tegelik tarbimisajalugu antud kinnistul vähemalt eelmise aasta oktoobrist alates;

*        klient teatab näidud igakuiselt;

*        kliendi arved on tasutud tähtaegselt.

Kastmiseks kasutatud vee kogus määrtakse talvise (1. oktoober - 1. aprill) veetarbimise ja kastmisperioodi (1. mai - 31. august) veetarbimise vahena juhul, kui viimane on suurem. Tagasiarvestus tehakse ainult kanalisatsiooniteenuse osas.

Seega ei ole kastmisvee tagasiarvestuse saamiseks tarvis lisanäite teatada. Samas soovime juhtida tähelepanu, et näidud tuleb esitada tarbimiskuu lõpule järgneva kuu 1-ks kuupäevaks.

Kastmisvee tagasiarvestuse avaldus esitatakse üks kord. Seega ei pea seda järgnevatel aastatel enam esitama. Esmakordseid kastmisvee tagasiarvestuse avaldusi võetakse vastu kuni 31. oktoobrini ettevõtte klienditeeninduses kas faksi teel 392 5981 või e-postiga aadressil info@vaiko.ee. Kui edastate avalduse e-maili teel, lisage kindlasti oma e-mailile avaldus failina/manusena.

Kastmiseks kasutatud vee kogus määrtakse talvise (1. oktoober - 1. aprill) ööpäevase keskmise veetarbimise ja kastmisperioodi (1. mai - 31. august) ööpäevase keskmise veetarbimise vahena. Juhul, kui viimane on suurem, siis tehakse oktoobrikuus tagasiarvestus kanaliteenuse osas ja ümberarvestuse teel saadud summa kantakse kliendi ettemaksuks vee-ja kanalisatsiooniteenuse eest.

Igakuiselt näitu teataval kliendil on võimalus kastmisvee soodustust taotleda mai, juuni, juuli ja augusti eest.

             KA Vaiko AS - Projektid  Täna, 14.07
    
  Esmaspäev, 15.07
9..17   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja on udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7, Lääne-Eesti saartel ja rannikul edelatuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 9..17°C. Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-8, puhanguti kuni 11 m/s, õhtul muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 19..25, Kagu-Eestis kuni 27°C.
19..27  
  Teisipäev, 16.07
11..19   Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, on udu. Mandril puhub nõrk, muutliku suunaga tuul, saartel lõunakaare tuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on 11..16, rannikul kuni 19°C. Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 22..27, rannikul kohati kuni 20°C.
20..27  
  Kolmapäev, 17.07
14..20   Öösel: Ida-Eestis on vähese pilvisusega sajuta ilm, Lääne-Eestis pilvisus aegamisi tiheneb ja saartel sajab hoovihma. Vastu hommikut jõuab saartele ja Liivi lahe ümbrusse tugevam sadu, on äikest. Puhub kagu- ja idatuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 14..18, saartel kuni 20°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Vihmahood liiguvad saartelt üle maa ida suunas, on äikest ja tugevat sadu. Pärastlõunal saartel sadu lakkab ja ilm selgineb. Puhub lõunakaare tuul 3-9, saartel edelatuul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 21..26, enne sadu kohati kuni 28°C.
21..28  
 Päike
   tõuseb: 04:27
   loojub: 22:25